Trwa ładowanie proszę czekać ...

Żyrandol na miarę Twoich potrzeb

4 kwietnia 2016

W niektórych lampach wiszących klosz będzie ruchomy i może być ustawiany w różnej pozycji. To sprawi, że będzie można zmieniać sobie dowolnie kierunek padania światła. W ten sposób oświetlenie może być częściowo rozproszone lub skupione, ponieważ klosze niektóre będą kierowane na dół inne w bok a inne na sufit.

Praktycznym rozwiązaniem są takie lampy, w których można sznurem regulować długość i dlatego będzie można samemu decydować czy światło będzie rozproszone czy skupione. Wybierając lampy do pokoju dziennego, kuchni czy jadalni nie będzie trzeba inwestować w takie rozwiązanie, które oświetli pokój i stół. Jeśli pomieszczenie jest małe żyrandol będzie można wieszać na środku i lampę dodatkowo nisko nad stołem. Lampa do stołu dopasowana Lampa powinna być dopasowana do tego jaki mamy stół. Jeśli będzie to stół prostokątny to i lampa może mieć taki kształt.

żyrandol do jadalni Do stołu okrągłego czy owalnego sprawdzi się lampa, która ma kuliste klosze. Jeśli stół jest długi dobrze będzie wybierać lampę, która ma kilka kloszy. Poszczególne punkty nie tylko powinny oświetlać ale również doświetlać części stołu. W kuchni ta zasada nie będzie obowiązywać. Modna lampa Obecne modne są lampy, które mają w sobie coś z nowoczesności. Dlatego dość często wprowadza się między innymi ozdobne elementy hartowanego szkła czy stali co będzie fajnie się prezentować.

Niekiedy decydujemy się na lampy bardziej praktyczne, dlatego klosze muszą być wykonane tak, że będą odpowiednio odporne na działanie różnych czynników. Kolor lamp może być różny. Oczywiście biel i czerń to takie kolory, które zawsze są w modzie i dobrze się sprawdzą, ale nie koniecznie takie właśnie trzeba wybierać. Na pewno trzeba lampę dopasować do innych barw wnętrza, ponieważ od tego właśnie zależy jak się zaprezentuje. Czasami, jeśli ktoś ceni sobie taką otwartość i nieco więcej ciekawych aranżacji to może mu odpowiadać lampa, która będzie pewnym przełamaniem wnętrza i dlatego występować będzie w jakieś nietypowej kolorystyce w stosunku do kolorów ścian.