Trwa ładowanie proszę czekać ...

Lampy do ogrodu

16 marca 2016

W tej chwili znajdują się w sprzedaży różnego rodzaju lampy ogrodowe, których wzornictwo dopasowane może być do różnych elementów otoczenia. Takie lampy charakteryzują się podwyższoną odpornością na mechaniczne uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych.

Poza tym, że występują tradycyjne lampy stojące, wiszące czy naścienne wybrać będzie można także: - oświetlenie solarne – to oświetlenie, które najczęściej diody LED i znajdują się w nim nowoczesne rozwiązania, które będą odpowiadały za zbieranie w ciągu dnia energii przez kolektor, który znajduje się na wierzchu klosza. Następnie, gdy zapadnie zmrok wszystko będzie się automatycznie włączać i przez okres, gdy jest ciemno emitowane będzie delikatne światło, które może między innymi oświetlać skutecznie ciągi komunikacyjne.

Instalacja takich lamp jest banalna i są one niezwykle praktyczne, ponieważ nie trzeba ich podłączać do zasilania. – reflektory nagruntowe – to specjalne lampy, które mają odpowiadać za kierowanie światła na konkretne wybrane obiekty - oświetlenie oczek wodnych – takie lampy umieszczane będą na brzegu lub na dnie zbiornika. Mogą one być odporne na działanie wody i być w niej całkowicie zanurzone, albo też będą mogły się unosić na jej powierzchni.

lampy do ogrodu Niezależnie od rozwiązania zawsze są to lampy, które mają podwyższoną szczelność i zasilane są wyłącznie niskim napięciem. - lampy w oprawach najazdowych – lampy takie osadzane są w nawierzchni pojazdów i występują w formie płaskiej oprawy, która będzie wodoszczelna oraz pyłoszczelna. Spokojnie wytrzymują ciężar samochodu. - lampy owadobójcze, które skutecznie chronią przed komarami. Lampy będzie można także wybierać biorąc pod uwagę materiał z jakiego są one wykonane. Można tutaj wyróżnić specjalne lampy żeliwne, które są bardzo wytrzymałe, ale również szczególnie ciężkie, lampy aluminiowe, które będą lżejsze, ale mogą być odporne między innymi na postępującą korozję oraz lampy z tworzywa sztucznego, które są najtańsze i odporne na korozje, ale całkowicie nieodporne na inne uszkodzenia.