Trwa ładowanie proszę czekać ...

Kolorowe klosze - oryginalny pomysł na oświetlenie w pokoju.

18 marca 2016

Chyba nie ma w żadnym domu takiego pomieszczenia w który nie ma doświetlenia lampą lub żyrandolem z kloszami. Zastanawiając się nad aranżacja wnętrza i szukając inspiracji, zawsze trafimy na stwierdzenie o tym jak ważny jest dobór odpowiedniego oświetlenia.

Nieważne czy to salon, czy sypialnia czy kuchnia, w każdym z tych pomieszczeń oświetlenie powinno tworzyć całość razem z meblami, kolorami ścian i innych dodatków. Szukając idealnych rozwiązań, warto przemyśleć zastosowanie kolorowych kloszy, które pięknie podkreślą styl i charakter całego pomieszczenia oraz w znaczący sposób zaakcentują jego oryginalność. Klosze w biurach czy w gabinetach są raczej dobierane w stonowanych kolorach, w odcieniach bieli, szarości, beżu czy brązu, czyli wyborowi towarzyszy racjonalny umiar w wyborze dodatków.

materiał na klosz do lampy Jeśli chodzi o oświetlenie w domu to tutaj nic nas nie ogranicza poza naszymi upodobaniami i wyobraźnią. Jak stworzyć niesztampowy i oryginalny klosz do naszego domu? Jednym ze sposobów jest kupienie białego, standardowego klosza i przemalowanie go. W skalpach są dostępne profesjonalne pisaki lub farbki, które ułatwią nam wyczarowanie wzorów i barw jakie nas urzekają. To stuprocentowa metoda na uzyskanie klosza jakiego nie będzie miał nikt na świecie, którego nie kupimy w żadnym sklepie.

Jeśli jednak nie lubimy samodzielnych prac plastycznych lub zwyczajnie brakuje nam na to czasu, to można zwrócić się do profesjonalisty, który może przygotować projekt klosza specjalnie pod nasze wymagania. Jest to troszkę droższa wersja spełnienia swoich plastycznych upodobań, jednak zapewni nam niespotykaną aranżację, niedostępną w sklepach. W sytuacji, gdy nie stać nas takie wydatki, warto kupić zwyczajny papierowy klosz, który możemy dostać w wielu odcieniach i barwach. Klosze ubarwią świat naszego domu i wniosą pozytywny wydźwięk w ogólnym odbiorze wystroju. Mogą stać się centralnym punktem, wyróżniającym się spośród innych dekoracji lub też podkreślić nastrój i styl naszej sypialni czy salonu. Wszystko zależy tylko od nas i od tego co nas zainspiruje.